Luotatko sä upea nainen suojelukseeni?

Anonyymi

Saanko olla sua puolustamassa eturivissä ja kallio mihin nojaat ? 😄😊

28

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eipä semmosta ritaria taida tarvita, kun on tottunut pärjäämään myös itsekseen, mutta kaivattuani odottelen käymään kylässä:) Hauskaa päivänjatkoa palstalle.

    • Anonyymi

      Luottaisin sinuun kuin kallioon🙂 Saisit olla mun kallio

    • Anonyymi

      Ilman muuta! Tulet ritarina paikalle kilisevin miekoin. Teet selväksi muille, että miekka puhuu ja sanansäilä sivaltaa, jollei pysytä ruodussa. Upeutenne on puhunut!

    • Anonyymi

      No jos tämä mulle sisäisesti heikolle, mutta ulkoisesti sisupussille olis suunnattu niin kyllä! Tunnisteena olkoon, että uhosin, ettei mulle kukaan mies pärjää henkisesti! 😁. Uskoisitko, että pärjäät? Ja pärjäisithän Sä! Uskoisitko, että voisimme avautua sisäisistä heikkouksistamme avoimesti ja kasvaa yhdessä noin suunnilleen samaan suuntaan, toinen toisemme rinnalla kulkien?

    • Anonyymi

      Ykskään ukko ei ole minua puolustanu koskaan. En ole tarpeeksi naisellinen ja käytä hameita, eikä ole rakennekynsiä, tekoripsiä, tukan pidennyksiä.

      • Anonyymi

        Taitaa tekokynnetkin katkeilla ja ripset irtoilla kissatappelussa:) Kun miehestä ei ole puolustamaan.


      • Anonyymi

        Nainen ei ole tätä kirjoittanut. Olet mies niin vanhanaikainen.


    • Anonyymi

      Kuinka voi olla näin lyhyt muisti.

      • Anonyymi

        Jaa kun kirjotin saman sulle eilen , totta 🙄


    • Anonyymi

      Toki luottaisin ja saat olla puolustamassa.

      • Anonyymi

        Tää olis mukava tieto !!


    • Anonyymi

      Toiset miehet omaa suuremman suojeluvietin kuin toiset.

      Toiset naiset herättää vahvemman suojeluvietin kuin toiset

    • Anonyymi

      Toki😀, ole vaikka David Hasselhoff. Eipä kukaan ole vielä sellaista tehnytkään.

      • Anonyymi

        Luin tän, hah kukahan oot 😀😊


    • Anonyymi

      Otan mieluummin ihmeauto KITTin.

    • Anonyymi

      Mä oon odottanut tätä niin kauan jo, luulin ettet koskaan kysy

      • Anonyymi

        Mitenniin ?


    • Miltä mua pitää suojella?

    • Olen itse kova kuin kivi. Tarvitset dynamiittia räjäyttämiseeni. 😂

      • Anonyymi

        Sulla on rumat nilkat.


      • Anonyymi

        Etpä ole nähnyt mutta mulla on hyvänmuotoinen että eipäs anonyymin mielipiteellä ole mitään merkitystä. :D


      • Anonyymi kirjoitti:

        Sulla on rumat nilkat.

        Voi näkisitpä naaman, se on ruma kuin petolinnun per se. 😨😂😂


      • Anonyymi

        Älä itseäsi vähättele ja katsoin tuota kuvaa väärin anteeksi nilkat näyttivät kummallisilta mutta ne olikin kengän naru.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Älä itseäsi vähättele ja katsoin tuota kuvaa väärin anteeksi nilkat näyttivät kummallisilta mutta ne olikin kengän naru.

        Olen tyytyväinen siihen mitä olen. Eräs tuttavani on vakavasti sairas ja se laittaa miettimään miten pienistä asioista me ihmiset valitamme..


    • Anonyymi

      Jos olet hän niin kyllä :) ;)

    • Anonyymi

      Yksi seksikäs mies on kyllä niin kovassa tikissä että häneen luottaisin ja nojailisin ihan onnessani jos saisin 😉 ei tarvitsisi hänen kanssaan pelätä mitään, vaikka en itsekään mikään maailman pienin ole 😄

    • Anonyymi

      Kaameeta herjaa. Olisin kaivannut puolustavaa "isähahmoa" joskus kauan sitten, kun kasvoin ja kehityin orpolapsena. Ei sellaisia miehiä olekaan ja jos onkin, ei tällä palstalla ainakaan.

      On miehiä, jotka vaativat naisiltaan jotain ihmeellistä supernaisellista käytöstä. Jos minulla olisi ollut joskus varaa olla sellainen, luulen että niillä keinoin olisin tullut raiskatuksi ja tapetuksi.

      Missä olitte kaikki sankarimiehet silloin, kun olisin teitä tarvinnut? Sukulaismiehet, tuttavat, ammattikasvattajat... No eipä näkynyt.

    • Anonyymi

      Upea = 120 kg

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      112
      4488
    2. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      200
      3707
    3. 202
      3001
    4. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      75
      2867
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      60
      2747
    6. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      84
      1411
    7. 60
      1256
    8. Aitolehti Capital

      HehkuB on myynnissä, kovalla työllä saavutettu unelma joka sekin lässähti kuten kaikki mihin ryhtyy! Nyt Sewen asialle
      Kotimaiset julkkisjuorut
      238
      1082
    9. Missä kuussa

      Rakkaasi on syntynyt?
      Ikävä
      61
      1006
    10. MOT: Työmarkkinatori on olemattomien työpaikkojen hakupaikka

      Työpaikkojen tietoja ei tarkisteta, ja ainakin noin noin 10% on olemattomia työpaikkoja ja sen lisäksi eri rekryfirmat t
      Maailman menoa
      120
      1003
    Aihe