Minulle soitti kerrankin taitava puhelinmyyjä.Tiesi lehdestä ja urheilusta paljon.Oli lisäksi kohtelias ja erittäin miellyttävä mies. Paras lehtimyyjä ikinä.Mikä firma myy Elmo urheilulehteä?
Vastaukset 2
- Anonyymi
Siitä parempaa lehtimyyjää ei voi olla et on se asiakas, mut ostaa sen lehden ja myy sen sille ketä kaupittelee sitä. Jos joku pystyy siihen, niin sille pitäis antaa mitalli ja kunniakirja.
- Anonyymi
Uskomattoman hyvä myyjä soitti? Ohhoh!
Tulit vielä erikseen kertomaan siitä tänne? Kyllä nyt täytyi olla hyvä myyjä!
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548