Olis ollut kiva

Vaihtaa muutama sana ennen kuin jään lomalle, mutta eihän sua näe missään :(
Senkin mokoma..
1555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Sano aika ja paikka.

Äänestä
  • Hmmm, mitä tohon nyt sanois...

    Äänestä

  • Niinpä, se on vähän vaikeeta..

    Äänestä

Kesäohjelmat tuppaa olemaan sellaisia rutiineja, että jos aikoo jotakin keskustella niin se pitää järjestää hyvissä ajoin jo ennen toukokuuta ja sitä helluntaita.

Äänestä

Jäätkö huomenna vai maanantaina?

Äänestä

Mistä tunnemme toisemme? Töistä vai muualta?

Äänestä

Niinpä, eipä ole suakaan näkynyt😕 Mutta halutessasi keksit kyllä keinon...eikö niin?

Äänestä

AP: Viestit kulkee ja luurikin löytyy. ;-) Hänelle taas vinkkinä, että sun ei olis vaikea mun viestien päälle kysyä, että juteltaisko niin saadaan asiat kerralla selväksi. En vaadi sulta mitään mitä et itse halua antaa.

Järjestän ajan tapaamisen, jos sitä kysyisit. Joutuisin vähän aluksi peilaamaan sun tunteita ja tuntemuksia, mutta itselle ei haittaa vaikka edettäisiin vähän vauhdikkaamminkin. ;-) Mä lähden vaikka kuuhun, jos pyydät ja saat mut, jos vaan haluat. ♥️ En pelaa, eikä itsellä ole enää muuta syytä peitellä tunteita kuin etten ala ahdistelemaan nuorta miestä. 😂 Vakavasti, tuota viimeistä en halua. Jos tuota en pelkää, aion olla avoin ja rehellinen.

Äänestä
  • Keneltä tätä kysyt? Jos, niin...kappas vaan, osasin kirjautua♥️

    Äänestä

Samoin, asiat jää nyt aivan epäselviksi. Tai ehkä tää on ollut pelkkää kuvitelmaa koko juttu.

Äänestä

seurustelumme 1998 vuoden poikaystäväni kanssa alkoi niin että hän tiesi monelta pääsen kesätöistä joten hän odotti työpaikkani ulkopuolella sämpylän ja pillimehun kanssa. Ojensi ne mulle ja sanoi että mulla varmaan nälkä raskaan päivän jälkeen. Sitten se kysyi voiko saatella mua kotiin päin. Kävelimme pitkän aikaa ja jäimme puistonpenkille juttelemaan hetkeksi. Sitten lähdin kotiin

Tämä toistui muutamina viikkoina kerran kunnes olimme jo pari.

Omatoimisuus kunniaan

Äänestä

Hyvää lomaa sulle.

Äänestä

Hyvää lomaa! 👣🌞

Äänestä

Tapaninen sopii mulle ilman vastu

Äänestä

En kaipa suuhde

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaihtaa muutama sana ennen kuin jään lomalle, mutta eihän sua näe missään :(
Senkin mokoma..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu