Hakekaa pois

Audi 80cc vm-86 piti leimata huhtikuussa, mutta eilen hajosi vetonivel enkä rupea laittamaan sitä.Tarjoisko joku jotain ks.autosta..?Auto Helsingissä.
31253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Duoda... onkos siinä paljon muutakin laitettavaa?

Ja mikäs tuo korimalli on, onko se jo sitä "pyöreämpää" mallia. Itse olen ajellut pösöillä joten en tiedä tarkalleen koska se vaihtui, on todennäköisesti kuitenkin sitä wanhempaa mallia tuo.

Äänestä

millä koneella toi on?

Äänestä

Tässä pitää kysyä että onko lastutettu, paljoko vääntö.
Kysymättäkin on selvää että auto on uutta vastaavassa kunnossa, takuukilometrit, ollut perheen kolmantena autona, ym, ym,vai?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


**** kirjoitti:

Audi 80cc vm-86 piti leimata huhtikuussa, mutta eilen hajosi vetonivel enkä rupea laittamaan sitä.Tarjoisko joku jotain ks.autosta..?Auto Helsingissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu