Mckoneessa menossa loppuunmyynti?

Anonyymi

Tälläistä tänään kuulin, pitääkö paikkansa? En kyllä ihmettele yhtään ettei kauppa kannattanut tuolla asiakaspalvelulla, sähköpostilla laitettuihin tarjouspyyntöihin/kyselyihin ei vastailtu, eikä hinnat ole kilpailukykyisiä kun menee liikkeeseen kyselemään. Konekauppa on nykyaikaa sellaista että paras hinta on helppo löytää netistä ja tarjouksia saa nopeasti sähköpostilla. Kiskurihintoja vetävät ja vielä huonolla asiakaspalvelulla toimivat liikkeet ei kauan pystyssä pysy.

4

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kotkassa samaa.ei osata korjata mitään ja osien saaminen kestää kauan

      • Anonyymi

        Eipä yllättänyt lopettaminen.. Kannattaa hieman vertailla hintoja ennenkuin tarttuu "lopetusmyynti" hintaiseen tuotteeseen. Ei ne mitään hyviä alennuksia sieltä anna. Rahtaa käyvän tavaran Kotkaan ja muut paskat myy alessa, joita kukaan ei muuten ostaisi..


    • Anonyymi

      Just näi. Kävin viimme viikolla ja kaikki asiakkaita kiinnostava oli piilotettu tai siirretty kotkaan. Muut kiinnostavat vehkeet -10%. Heh, todellinen tyhjennysmyynti pelleillä.

    • Anonyymi

      Tänään lehdessä taas mainostavatten että on lisää alennuksia tiedossa. Ei maksa vaivaa lähtee katsomaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      275
      45872
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      51
      11460
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      233
      11038
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      39
      9840
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      90
      8678
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      287
      6738
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      2
      3549
    8. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      3
      3440
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      25
      3163
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      4
      3023
    Aihe