Taas alkaa olemaan päivä pulkassa

Oliko sulla ihanuus kiva päivä tänään ? :) Rauhallisia unia, kun tyynyyn pääsi painat ja aika levon koittaa <3
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kukahan tuo sinun ihanuutesi mahtaa olla? Onko mies vai naispuolinen ihanuus? :)

Äänestä
  • Hän on nainen ja tänäänkin päällimmäisenä mielessäni. Toivottavasti tänäänkin mukava päivä vähän pilvisestä säästä huolimatta, vaikka saattaahan se jossainpäin aurinkokin näyttäytyä ja itseasiassa välillä täälläkin :)

    Äänestä

Mulla tosi tosi..kiva päivä..
Tein kaikkee kivaa..
Näytin keskareita..muutamalle toopelle..
Se vasta kivaa oli..Mä vähän hullutelen välii...😂😁😊💥T:Ellu..

Äänestä
  • Elluhyllyväberse ilkeilee tällä palstalalatoisille naiskirjoittelijoille. Tuo on silmiinpistävää näin sivusta seuraajallekin, että aina kun sä ilmestyt, on täällä paljon ilkeilyä muita naiskirjoittajia kohtaan. Olet sairaalloisen mustis, ja naurettava jos koet msutasukkaisuutta anonyymeista viesteistä.

    Äänestä

  • Sä oot sekopää...
    Mähän kirjoitan mun kivasta päivästä..
    Huluteluista....Keskarit oli parasta...
    Naurattaa vieläkin...😂😂😂T:Ellu..

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sä oot sekopää...
    Mähän kirjoitan mun kivasta päivästä..
    Huluteluista....Keskarit oli parasta...
    Naurattaa vieläkin...😂😂😂T:Ellu..

    Elluhalluby holloway allway halla wei

    Äänestä

  • Naurattaa...
    KIVA...T:Ellu..😘

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Elluhyllyväberse ilkeilee tällä palstalalatoisille naiskirjoittelijoille. Tuo on silmiinpistävää näin sivusta seuraajallekin, että aina kun sä ilmestyt, on täällä paljon ilkeilyä muita naiskirjoittajia kohtaan. Olet sairaalloisen mustis, ja naurettava jos koet msutasukkaisuutta anonyymeista viesteistä.

    Miksi mies on mustis naisille?

    Äänestä

Ihan kiva päivä kunnostella vanhaa mopoani epulle :)

Äänestä

On niin kiirettä ollut etten ole ehtinyt palstalle kuin vasta nyt aamuvilkaisun jälkeen. Kivat toivotukset täällä.

Äänestä

Jotenkin tuo että olisin jollekin ihanuus , tuntuu vähän heikonlaiselta..
Olisihan se kiva kuulla joskus hänen sanomana mutta en tiedä toteutuuko , toivottavasti.
Elämä on tyhjää ilman häntä.
On tiettyjä hyviä asioita mutta hän puuttuu.
Kivat päivät on aika harvinaisia nykyään.

Äänestä

Kiva päivä? ... Voi vee anna mun kaikki kestää. Miten voisi olla, kun suomalaisten tulevaisuus näyttää mustalta, kuten ruotsalaistenkin! Kaikenmaailman rikolliset ja islamistit otetaan vastaan avoimin ovin, annetaan ilmaiset uudet asunnot, lämpimät ateriat, vaatteet, rahaa, tulkit, neuvonantajat, huoltomiehet, siivoojat, uudet kalustot ja kodin elektroniikka, älykännykät, tietokoneet, perheenyhdistämiset ja perheellisille autot, lastenvaunut tytöille ja pojille erikseen, polkupyörät, mopot, vaatteet, lastenhoito kotiäideille, lapsilisät, isot perheasunnot neljälle yksinhuoltajavaimoille, joilla on kaikilla toistakymmentä yhteistä omaa lasta, perheasuntojen pimeät vuokrat kun asutaan suurperheellisen yksinhuoltajaaviomiehen asunnossa koska mitään valvontaa ei ole, rajaton lisääntymisoikeus, moniavioisuus, oman kulttuurin vahvistaminen, koulutus Suomessa turhaan, ilmaiset bussimatkat Suomessa ja kesälomamatkat hengenvaarallisiin kotimaihin, rahansiirrot Western Unionin kautta suoraan Somailaan, jossa voi elellä rahaherroiksi suomalaisten kustannuksella, mamukahvilat, -kirjastot, oikeus-, neuvonta-, avustus-, silpomisen korjausleikkaukset ja mone muut erityispalvelut Kela Gold-kortista alkaen niin, että kunnat, valtio ja koko Suomen yhteiskunta on jo valjastettu mamutusbisneksiin uusien asuntojen rakentamisesta suuriin kauppa- ja palvelukeskuksiin, joiden kautta siirretään suomalaisten veronmaksajien rahat mamutusbisneksiä tekeville niin, että jo yli puolet pääkauupunkiseudun sosiaalitukivaroista menee mamuille, joilla ei ole Suomen kanssa mitään muuta tekemistä kuin ilmainen elätys! Suomalaisuudelle tulee idoottihallituksemme ja -kansanedustajiemme ymmärtämättömyyden takia käymään yhtä huonosti, kuin on jo käynyt perinteiselle ruotsalaiselle, rauhalliselle yhteiskunnalle Ruotsissa: sitä ei enää ole! Maamme täyttyy yhä nopeammin lisääntyvistä muslimeista. Ilmastonmutos pahenee kehitysmaalaisten siirtyessä kerskakulutusmaihin. Suomeen syntyy no-gone-alueita, kuten aina mamujen asuinalueille käy, suomalaisia vihataan, huijataan, ryöstetään, pahoinpidellään, raiskataan, tapetaan. Suomi islamisoituu ennen kuin kaikki nykyiset kansalaisemme ovat kuolleet. Voi lapsiamme ja heidän lapsiaan! Tulevaisuus on lohduton, ellemme kokonaan pysäytä valtiomme harjoittamaa vihamielisten ja huonojen kansojen lahjontaa tulla ja jäädä Suomeen tekemään pahojaan taikka vain oleilemaan ja lisääntymään! Kaikki maahanmuuttajat eivät toki ole pahoja, vaikka kaikki tulevatkin Suomeen hakemaan rahansa oma etu edellä. Ihanuuden kivat päivät ovatkin todella vähissä, jos vähääkään "ihanuudella" on järkeä päässä!

Äänestä

  • Mä en ole rasisti, mutta valkoinen rotu tulee kuolemaan sukupuuttoon. Suomalaiset (valkoihoiset sellaiset) välttelevät lisääntymistä, mutta tummilla noita lapsia riittää jakaa muillekki. Suomen valtion ratkaisu tähän lapsivähyyteen on maahanmuuttajat, jotka mukamas ratkaisevat suomen talouden ongelmat. Onko tästä jo tehty joku laskelma, että ovatko he enempi taloudellinen hyöty, vaiko tappio.

    Enempi pitäisi koittaa helpottaa työikäisten kantasuomalaisten elämää ruuhkavuosina, joissa lapset ovat vielä pieniä. Ehkä siksi kukaan ei halua tehdä niitä lapsia, koska se on liian raskasta, jos käy samalla töissä kokopäiväisesti. Maahanmuuttajat eivät kuitenkaan yleensä ole työelämässä ja heillä olisi samaan aikaan pieniä lapsia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oliko sulla ihanuus kiva päivä tänään ? :) Rauhallisia unia, kun tyynyyn pääsi painat ja aika levon koittaa <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu