Tykkäättekö miehet saada seksi viestejä töihin? Esim että voisitko jo tulla kotiin kun haluaisin sun kielen mun turvonneelle klitalle ja haluaisin tuntea sun parran mun pillullani ja sisäreisilläni.. Haluaisin imeä sun kovaa kyrpää ja nuolla terskaa ja nousta siihen päälle istumaan ja ratsastaa jokusen orgasmin ja sä saat ite valita panetko mua perseeseen rajusti pitäen hiuksista kiinni vai haluatko että imen nautinnolla ja nielen... Vai mitä sulla on mielessä?
Viestittely töihin
Anonyymi
4
113
Vastaukset
- Anonyymi
En kyllä tykkäisi jos on työt kesken.
- Anonyymi
Kyllä vain tykkäisin tuollaisista viesteistä kesken työpäivän
- Anonyymi
Laita viesti saima4404athotmailcom
Olen 35v Aasialainen itä Helsinki Kyllä vain tykkäisin laitan s-postia niin jutellaan mun työn lomassa
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2022133
- 1341178
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa22824- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34741ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 9532