Superwanker on 24h tietokonefriikki, joka istuu päivät pitkät koneellaan ja hän on löytänyt kätevän keinon päästä "internetin julkisuuteen" laittamalla TURHIA, mauttomia viestejä Suomi24.fi:n keskustelupalstalle. HÄN luulee tavoittelevansa suurta yleisöä laittamalla Suomi24.fi -keskustelupalstat täyteen omia, persoonallisia viestejään. Eräänlainen ns. "vakkari" siis. Superwankeria ei voi kuitenkaan luonnehtia vakkariksi, vaikka niin hänestä voisi luulla (useiden viestiensä takia). Hänelle ei kuitenkaan myönnetä moista titteliä, koska hän käyttää oikeutensa väärin, turhiin viesteihin, joilla hän yrittää kalastaa suurta yleisöä ja kuuluisuutta. Sosiologina neuvonkin Teitä ihmiset VAROMAAN tätä sosiopaattista, ylenkatsovaa narsistia. Hän väittää elävänsä vielä 27 vuotta ja uhkailee, että Suomi24.fi -keskustelun käyttäjät eivät hänestä pääse eroon. Älkää uskoko moista typerystä, hänet kannattaa jättää omaan arvoonsa. Olen viisas ja tiedän juuri tälläiset "kuuluisuuden kalastajat". -Sosiologi ´72
Superwanker on tälläinen:
Sosiologi ´72
2166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Helpointa on tehdä kuten minä: Kun näen samansisältöisen nickikirjoituksen kuin aikaisemmin, joka pelkkää puutaheinää, en avaa sitä ollenkaan. Helppoa. Joten ko. nicki boikottiin!
Jep, minä olen laittanut ton nimimerkki "Sosiologi ´72" boikottiin. On spammannu tota samaa hengebtuotettaan melkein kaikille pastoille.