Kirjotan sulle tähän suoraan..
Me joudutaan nyt tää leikki lopettamaan. Se ei riitä mulle enää.
Me joudutaan nyt tää leikki lopettamaan. Se ei riitä mulle enää.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Itse en leiki jos on minusta kyse mutta omien epavarmuuksieni vuoksi olen samaa mieltä. on sinulle parempi että yhteytemme katkeaa.
Kivaa perjantaita sulle ja koko viikonloppua.
Ps. Minä sentään vielä päätän itse mikä minulle on parempi etkä sinä.
Ja niin - sinähän et todellakaan koskaan leikkinyt :))
Palstoilla leikkimiseen on hyvä määritelmä siinä että miettii kenen kanssa puhuu milloinkin, puhunko koskaan oikean ihmisen kanssa vai puhunko pelkästään ihmisten kanssa joista en tiedä mitään vai merkitseekökään minulle mitään puhunko oikealle vai väärälle. Omasta vastauksesta voi vetää johtopäätökset.
Ja siksi toiseksi ------------ mikä yhteys, mitä yhteyttä voi olla olemassa ellei koskaan tiedä / välitä kenen kanssa puhuu ??
Mikähän lienee älykkyysosamäärä ihmisellä joka laittaa tänne että kirjoitan sulle tähän SUORAAN ... eiköhän se suoraan kirjoittaminen tarkoita sentään hieman muuta kuin tätä.
Arvasin sen nainen. Siksi että riittäisin varasin jo ajan Tallinnaan pidennys leikkaukseen.
Hyvä että suoraan eikä väärään.