Mua vaan banettaa koko ajan

En voi tälle mitään.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ehkä sua haluttaa oikeisiin töihin........
<3

Äänestä

Sinun pitää mennä lääkäriin tuon vaivas kanssa. Tuo ei oo yhtään kivaa.

Äänestä

Sulle ehkä parasta löytää toinen samanlainen ja jos tulee toimeen. Tietenkin jos tuota ei koe ongelmaksi. Sittenhän sitä voi ryskyttää päivästä toiseen. :D

Äänestä

Sinuakin? Yhteistä maata ainakin riittää, siten.

Äänestä

Hae itsellesi jokin psyykelääkitys niin jo laskee halut. Myös neurolepteistä on apua asiaan.:)

Juu en käytä itsen ja hamsterissa pitää käydä usein:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En voi tälle mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu