Mistä autosoitin?

Mistähän sais edullisen ja hyvän autosoittimen linja sisään tulolla. Saa olla vaikka kasettisoitinkin. Ois mielessä jos läppäriä tai kannettavaa mp3 soitinta käyttäs biisi varastona.
1226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siellä JKL:n autojotankin myi minulle Pansonic 1400jotakin soittimen. Takuuhuollot suomessa ja hinta 110e pk. Soittaa Mp3:set ja tehot 4 x 50W (RMS jotain 20W). Täyttää kriteerisi: linjasisääntulo ja kaksi lähtöä (etu/taka). Muuten ei ole verailukohtaa, mutta on toiminut ja tuskin kovin paljon parempaa uutta saat tuolla hintaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pena kirjoitti:

Mistähän sais edullisen ja hyvän autosoittimen linja sisään tulolla. Saa olla vaikka kasettisoitinkin. Ois mielessä jos läppäriä tai kannettavaa mp3 soitinta käyttäs biisi varastona.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu