Moikka! Olisin tässä ostamassa miun 4 hamsterille terraariota joka olis 100x40x40! Miusta tuo vaikuttaa just tosi hyvälle ja isolle! Mitä mieltä ootte?
Onko liian iso?
6
159
Vastaukset
Olen sitä mieltä ettei hamsterille voi
Eli siis olen sitä mieltä ettei hamsterille voi olla liian isoa häkkiä sillä nehän juoksee luonnossa monta kilometriä jo muutenkin
- Anonyymi
Osta ihmeessä tuo 100x40x40. Mitä isompi, sen parempi! Oletko roborovskeja hankkimassa? Muistathan, että joskus hamsterit täytyy erottaa reviiririitojen vuoksi eri asumuksiin. Joskus roborosvkit ja talvikot riitaantuvat, eivätkä sovellu enää asumaan yhdessä.
- Anonyymi
Miulla siis onjo syrkki jolle oon nyt ostamassa isompaa häkkiä kun ei ole enää kovin pieni mitä alussa niin päätin nyt hankiia sitten ison!
- Anonyymi
Vähän hunosti näköjään kirjoitin ton hamsteri kohdan anteeks😂
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678