Anonyymi uimari

Yyterissä oli 40v lapsiksi jäänyt pariskunta esittelemässä tatuointejaan sekä puhelimiaan, huomasivat kaksi ylipainoista nuorta naista ja akka alkoi kikattaa kuin tarhaikäinen.
Akka sitten kuvasi naisia ja ukko hytkyi nauraen vieressä, ilmeisesti jotain elämäm-koullulaisia nämä hihittelevät kuvaajat.

Kaikkia saakelin puupäitä sitä on.

Mutta rekisterikilpi on tallennettu :D
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ihanaa,Ja mitäpä ajattelit rekkarilla tehdä? Aiotko mennä ylipainosi kanssa hytkymään heidän kotiovelleen?Todennäköisesti sinulle nauretaan sielläkin ylipainosi takia.Ylipainotan nyt ehkä asiaa, mutta olisiko laihdutuksen paikka?

Äänestä
  • No voi olla, tosin jossain päin maailmaa, missä sävellettiin oopperoita silloin kun näillä perillä piereskeltiin savunaurispieruja, tuollaista kielenkäyttöä kutsuttiin moukkamaiseksi tai ihan vaan tyhjäpäiseksi tyhmyydeksi.

    Äänestä

  • Ja vielä, voimia kuvaamisen ja paskapuheen kohteeksi joutuneelle.

    Äänestä

Yritä ymmärtää heitä. Ne tatuoinnit kertovat jo heidän älykkyysosamäärästään kaiken mitä tietää tarvitsee. Kikattelu ja puhelimen räplääminen on ehkä ainoa asia mitä he osaavat.

Äänestä

Minulle tatuoinnit ovat muistoja ja jokaisella kuvalla on oma tarinansa, ne on lusittu tai seilattu. Ne kuvat eivät ole lapsenmielisten pellejen tai tenavien hemmottelutatskoja joita otetaan kun ne on muotia taikka kun uuden kumppanin kanssa ollaan seurusteltu jo ainakin viikko.

Äänestä
  • Jos sä niinku olisit snaijannu, et olisi ikkää ottanu kuvia pintaas.
    Muista nämä sanat.

    Äänestä

Karhu vitu homokaljaa hyi saatana.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yyterissä oli 40v lapsiksi jäänyt pariskunta esittelemässä tatuointejaan sekä puhelimiaan, huomasivat kaksi ylipainoista nuorta naista ja akka alkoi kikattaa kuin tarhaikäinen.
Akka sitten kuvasi naisia ja ukko hytkyi nauraen vieressä, ilmeisesti jotain elämäm-koullulaisia nämä hihittelevät kuvaajat.

Kaikkia saakelin puupäitä sitä on.

Mutta rekisterikilpi on tallennettu :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu