ja tällainen pullamössömitäänsanomattomuuspelle kehtaa antaa herjaavia lausuntoja Räikkösen Icemansyydestä. Naurettava nahjus koko Jack´ass, ajelee ainostaan isänsä Quillesin mandaatin ansiosta ykkösissä.
Villeuneuve on liikkuva shikaani!!!!
Hpallis
5483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Gilles Villeneuve kuoli melkein 14 vuotta ennen kuin
"Jack´ass" ajoi ensimmäisen F1 kilpailunsa, joten aikamoinen "mandaatti" oli kyseessä.
Kyllähän kaveri aikanaan oli kova kuski, mutta on tainnut juna jo mennä. Nämä typerät möläytykset muista ajajista on kuuluneet Villen repertuaariin aina. Taitaa vaan vituttaa kun on nuoremmat jo menneet ohi.
Jacques, Eddie Irvine ja Salo olivat niitä kuskeja, jotka laukoivat kommenttejaan sen suurempia ajattelematta - ainakaan omaa julkisuuskuvaansa. Hyvä niin, sillä näitä "sanon mitä talli käskee enkä mitään muuta"-kuskeja on ihan riittämiin.
no villeneuve voitti kart mestaruuden ja indy500 kisan ja f1 97 ja toinen 96 5 98
eiköhän se oo motivaatio kysymys jos saa paljon kerralla niin joutuu tyytymään paska autoon niin suoritukset kyllä tippuuu, ja näkeehän se sumissaki ei ferrarti kulje ku auto hias.
villeneuve voitti eka kisassaan muuten paalun ja ois voittanut eka kisan eiköhän se osaa ajaa
totta viserrät se on turha valittaa etteikö JV osais ajaa