haastis

monennella viikolla olette olleet kun olette plussanneet?
8721
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Taisipa olla niin että rv 5 oli lopuillaan kun minä tein testin ja plussasin. Nyt meneillään rv 16 5 ja hyvin menee :)!

Äänestä

..rv 6..

Äänestä

Muistaakseni plussasin suunnilleen raskausviikolla 5. Nyt jo puolessa välissä (24 2) ja hyvin pyyhkii :)

Äänestä

plussasin jo ennen kuin menkat myöhässä!!!

Äänestä

Plussasin menkoista laskettuna viikolla rv 3 4. Tosin myöhemmin ultrassa laskettu aika varhaistui kahdella päivällä, joten uusien viikkojen mukaan rv 3 6.

Tuli hiukan hätiköityä tuon testin tekemisen kanssa kun ei malttanut odottaa, ajattelin et tehään nyt se testi vaikka negatiivistahan se kumminkin näyttää näin varhain tehtynä. Toisin kuitenkin kävi. :) En meinannut uskoa silmiäni kun testiin ilmestyi kaksi viivaa, varsinkin kun olin vasta lopettanut pilleritkin.

Äänestä

RV 4, olin vähän malttamaton testin kanssa :-)

Äänestä

oltiin jo rv 7:llä, iloinen yllätys. ei ollut vielä tarkoitus mutta joku päätti toisin..

Äänestä

Nyt meneillään rv24 ja plussasin ollessa rv7.. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haastis kirjoitti:

monennella viikolla olette olleet kun olette plussanneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu