Tullut vihdoinkin MIES!
Minusta on nainen
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
onnea! näytä se vielä mullekin :) sanoista tekoihin siis...
Millaisia piirteitä miehellä on?
Poikaan verrattuna.
Pääsit pesälle lopultakin? 👉👌 Ehkä se on onnittelun paikka. Kesäsi lienee pelastettu. 🙄
Miltä sukupuolen vaihdoksesi oikein tuntuu? Mistä materiaalista peniksesi rakennettiin?
Rautakangesta tietenkin muokattiin. Kestää käyttöä.
Niin ja mikä on lopputulos? Täysi paska! Paska olo, kaikki kivut, kaikki mahdolliset mitä vaan voi olla. Niin? Mitä saavutettu muuta kuin järkyttävä määrä ongelmia! Toiset ne eivät vain ymmärrä miten pahaa kärsimystä muille tuottaa. Jos elämäni pitäisi laittaa onnellisuuden ja tyytyväisyyden mittarilla johonkin asteikkoon: 1-10 = vastaus 1 tähän en vaan saa vastausta, miksi tämä kaikki on vaan pelkkää huonoa itselleni? En ole koskaan voinut näin huonosti koko elämäni aikana.
Pihalla tapasin miehen, jonka kanssa juttelen silloin tällöin. Hän sanoi heti ensimmäisenä minun näyttävän todella huonovointiselta. Siihenkin oli sitten pakko valehdella olevansa todella väsynyt. Tässä roskassa ei ole tulevaisuutta ainakaan positiivisuuteen. Olet kyllä hyvinkin tietoinen ettei tämä juttu vain sovi itselleni. Mistä kiikastaa ettet ymmärrä tätä asiaa. Pilaat kaikki ihmissuhteeni sille kaikella, jonka kuvittelet olevan jotenkin hyväksi. Tiedoksi ettet ole minä! Uskomuksesi eivät ole realistisia suhteeni, vaikka kuinka haluaisit uskoa omiin kuvitelmiisi.
Löytyi se ensimmäinen rintakarvan haiven?
Mies on tullut sinusta? Tuliko pelkästä katselusta vaiko sai orkut ja laukesi perä-aunukseesi. Mitä minä sillä tiedolla teen? Tekikö edes höpöä?
Sitten kun menet taas unelmien perään ja kuvittelet vastapuolella olevan jotain itseäsi kohtaan, niin käy aina niin kuin ennenkin: toinen ei tiedä asiasta yhtään mitään eikä ole kiinnostunut. Ei tämä ollutkaan kuin vasta (siis lasken nykyään näitä keksittyjä juttuja) 16 keksitty juttu kuluvana vuotena. No mutta eipä sillä ole väliä, ajattelen muutenkin tämän kaiken nykyisen touhua olevan vain pelkkää vittuilua joltain taholta.