Elikkä jos painaa kaasua niin nopeudensäädin kuumenee ja jossain vaiheessa alkaa tupruttaamaan savua. Jos painaa jarrua niin vastaanotin vinkuu. Kääntyy hyvin. Onko mitään hajua mitä on tapahtunut ja miten voi korjata?
Auto Ansmann Mad Rat
Novak moottori ja anopeudensäädin.
Vastaanotin spektrum SR20
Ohjain Spektrum dx3s
-__-
Ongelmia Novakin nopeudensäätimen/moottorin kanssa
Anonyymi
2
132
Vastaukset
- Anonyymi
Toimintasavut poistuneet, osta uusi.
- Anonyymi
Joku tehofeteistä oikkarissa. Vaihejohdoista tai johdosta pitää olla kynnysjännite plussaan päin ja toiseen suuntaan ei saa johtaa. Samoin miinuksesta kynnysjännite vaihejohtoihin ja toiseen suuntaan ei saa johtaa. Voi tietenkin moottorissakin olla oikkari.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke402535- 1241989
- 781630
- 1621289
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?681250- 491095
- 691082
- 611066
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂67994Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t32967