nainen sua oikeesti saada edes itselleen ja pidettyä vain omana? Haluatkohan edes tuollaista? Niin jos nyt muuten päästäis yhteyteen ja minäkin saisin itseni avautumaan. Kaikenlaista tulee mietittyä.
Voisinkohan mä
Anonyymi
52<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 52
Vanhimmat
Luuletko että pettäisin sinua mitähän tuo loppu osa kysymyksestäsi niin kuin meinaa sinä se minua varmaan pettäisit.. :) 👄
Minusta tuskin petturia kovin helpolla tulisi. No ei kyllä tulisi.
No en minäkään ole pettänyt mutta kysymyksesi oli asiaton. Elämäni aikana kahden miehen kanssa olen ollut sänkyssä. 👄
No asiaton ja asiaton. Enpä tiedä hänen sänkykertoja ja kenen kanssa ja ei kyllä kiinnosta tietääkään. Omat kerrat sitten yhdessä, niitä nyt voi olla miten paljon vain eikä niistä tarvi kirjaa pitää.
Juurihan minä kerroin. 👄 2 miestä ei kyllä ole paljoa.
Juurikin kaksi sanoit aitoriitta niitä miehiäsi olleen
6 ja 20 vuotinen suhde vai oliko 10v no mistä sitä kaikkea muistaa
Olet sinä kyllä aikamoinen nyrkkiveijari palstalla !
Tappelet ukosta välillä hyvinkin kierosti ja verisesti täällä. Kiusaat, pihistää toisen lauseitakin ja tahrata mainettakin jotta saat nyrkitettyä toisen eukon pois tieltäsi. Sinähän olet oikee soturiprinsessa taisteluvalmiudessa! Huhhuh..
Lähteekö puukkojunkkari meitille vaimoksi ?
Kyllä se taitaa olla se sun lukus luukku alma valheitten jakari. 😂
Onko se Uus ukko opettanut sinut käyttään kukkaa ?
Perheen äidin ei kuulu varattuna vongata Pippeliä täällä yöllä, saati sitten narkata kuin joku irtolainen! Mitä ne viranomaisetkin sanoisi jos tietäs!
Eikö miehes enää anna sulle tuleeko seksin puutteesta noin sekopäiseksi että pitää valheita keksiä vai onko oma elämäsi tuollaista?
Jaa nyt oon sit se Pekan kakkonen!
Vittu sun kans aitoriitta !
Puukkojunkkari torimuija tuli nyt esille! Nytkö haastat tappeluun?
Nyrkit? Puukko ? Vai joku muu ase?
Monenko kanssa aloittaja mies on ollut riittääkö yhden käden sormet? 👄
Onko kerran kuukaudessa sopiva määrä? 👄 On niin paljon muuta hommaa ettei kerkeä.
Onko tämä todella totta että sinä haluat tämmöisen löllykän omaksesi:) 👄
Kosin sinua alempana. Miten on? Lähdetkö mukaani ? Haen kello 5 ja karataan naimisiin. Otaksun että morsiammeni joka täällä minua kutsuu on irroitettu kahleista ja vapaa naimaan uuden miehen.?
Vai oletko naimisissa? Mutta sehän olisi kamalaa! Este onnen tiellä ja saisi sinut näyttämään kovin siveettömältä!
Eieieieih.. et saa sanoa että olet jo varattu nainen. Haluan konservatiivisen naisen vaimokseni. Mikään kylälutka ei käy!!!
Häivy et ole kaivattuni ja ihan itse olet lutka. 👄
Mites ... Toni Kortelako on valintasi ?
Sellainen 194 cm läskimahainen juoppo? Valitsisit paremmin ukkos! Miten sellainen voisi tuoda elämääsi vakautta ja hyvinvointia
Ei hänen nimensä ole toni jotain rajaa nyt näet toneja kaikkialla.
Miksi kirjoitat nimet pienellä? Toni on nimi. Sille kuuluu antaa arvokkkuus. Joten Iso kirjain. Toni
Mitähän sinäkin arvokkuudesta tiedät et yhtään mitään.
Tuokin on vale ei hän ole juoppo.
Äsken et vielä tuntenut koko Tonia ja nyt tiedät jo siitä noinkin paljon!
Ohhoh
En minä senkin idiootti mistäänvö tonista puhunut en kerro hänen vaikka yrität kalastaa mene hoitoon.
P-mies Pekastako puhuit sitten?
’Kyllä minä P mies hymyilisin sinulle mieluusti aika monesti olen tainnut hymyilläkkin. 👄’
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15822183/olisitko-ystavallinen-ja-hymyilisit-mulle
Eiköhän tuo suukko merkki ole aika monella ihmisellä käytössä.
Kukakohan olet? Minä haluaisin tutustua ihan rauhassa ja olla sinun/hänen oma. Tykkään rauhallisesta elämästä. <3
Niin minäkin haluan tutustua rauhassa tarkoitin että sitten kun olisin hänen kanssaan ja elämämme olisi yhteistä. 👄
Tiesithän että en ole aloittaja? Kirjoitin aloittajalle.
Luulin että olit aloittaja hänelle kirjoitin en sinulle. 👄
Mennäänkö aitoriitta pusuhuuli naimisiin nyt heti? Karataan !
Olet osoittanut todellisen soturiprinsessan elkeitä taistellessa miehestä täälläkin muita eukkoja vastaan! Tuollaisen kunnon eukon tahdon viedä heti vihille!
En tiedä mitä puhut en ole aitoriitta. Minulla on ollut nimimerkki mutta ei tuollainen. 👄
Tuletko vaimokseni aitoriitta vai et?
Kello 5 haen sinut. Päätä siihen asti mitä teet. Tullen kello 5 tänään soittaan ovikelloa. Huutaan ikkunan takana
Heitteleen kiviä ikkunaan
En koskaan laittaisi sellaista nimimerkkiä jossa on toisen naisen nimi en minä nimeäni häpeä. Tuntuu pahalle että luullaan toiseksi henkilöksi. 👄
Hän kosi minua jo et sinä ole kaivattuni.
Sulla on toinen! Et kaipaa enää minua ! Kuka?
Kyllä haluaisin, mutta tarvitsen myös paljon aikaa olla ihan yksin. Sitä ei ainakaan tarvitsisi pelätä, että tapailisin muita...
Tuntemukseni sinusta on hyvä. :) 👄
Hei pusuhuuli, olen nainen enkä ole ap tai lepakko. Siinä vaiheessa, kun ei pysty seuraamaan palstan puurakennetta, kannattaa ottaa tauko palstailusta.
joojoo noistakin taas venetörmäilyistä airistollakin, moottoriveneen kapteeni on tietysti syyllinen... mutta joistain syksyn pimeistä illtanvietoista, elokuvia..
.. mitähän voisin keksiä, varmaankin kaikenlaista, ei hirveän kauheita...mitähän, pitäisi oikeasti mietti, MUTTA joo: ostin muuten Miami Vicen koko sarjan itselleni, koko sarjan, katselin sitä pakkaskelillä, aika hyvä joo tuo.
Avaruusjuttuja ostin tuollaisenkin... Star Trek The ... kaikenlaisia.
Mutta niin... hyvä kun sain tietää tuosta eräästä miten paljon valehtelee tuo Ajattelijan_osa -niminen, nainen muka olevansakin.
Oletko rakastunut toiseen ?
Sekö ajattelijan osa on rakastettusi.
Kirjoitat siitä nyt koko ajan. Härnäät sitä niin kuin ennen minua! Kehuit kauniiksikin.. sanoit et haluat sen tyttöystäväkses.. nyt härnäät sitä kun se ei oo kirjoittanut. Ikävöit sitä enemmän kuin mua...
Kaivattuni ei käyttäydy tuolla tavalla hän on herrasmies jos kehtaat vieraan ihmisen ikkunan taakse tulla soitan poliisit menen nukkumaan eikä minua saa häiritä. 👄
Kerjäät täällä miehiä ja sit kun saat soitat niille poliisit viemään ne putkaan ?????!!
Tämmöistä mietittäväksi, olen ollut sua varten tässä elämässä jo monen monta vuotta, ja vieläkin epäilet, ettei se ole totta, että mä susta tykkään ja olen hyväksynyt sut sellaisena kuin olet. En tiedä edelleenkään, mitä sä pelkäät, kun juokset hakemassa sitä hyväksyntää sitten jostain muualta ja muista naisista. Etkö sä osaa tykätä itsestäsi ja arvostaa itseäsi tarpeeksi, että uskoisit ja luottaisit siihen rakkauteeni? Tämä sulle joka tulet lähelle ja juokset taas karkuun... täytyy yrittää jatkaa unia, sen siitä saa, kun alkaa nukkumaan jo iltaysiltä...
Tuo joka tuli noita ihme kirjoituksia kirjoittelemaan olet sairas. En kyllä yhtään ihmettele että hän on sinuun kyllästynyt aamusta iltaan sekopää jutut.
Kuka? Aitoriittako?
Hän on rakastunut minuun mutta avioliitossa! Välillä niin mustasukkainen minusta että haukkuu kaikki eukot palstalta jotka kirjoittaa kanssani. Alkaa ilkeileen ja nälviin niille! Nyt hän hakee jo kolmatta ukkoo. Kyllästyi avioukkoonsa ja minnuun
Mitenhän lapsensa kestävät eukkoa ja vaihtuvia isäpuolia?
Ei vaan sinä lopeta jo nolaat vain itsesi. Eipä sellaista ole oletko itse se aitoriitta kun kokoajan siitä käliset. Kyllä minun kaivattuni tietää mitä olen tehnyt ja mitä en että turhaa valehtelet.
Et ainakaan elä vakaata elämää kun täällä vonkaat Pippeliä keskellä yötä! Kuka tervepäinen etes täältä ukkoo itelleen kerjäisi? Narkkareita ja narsisteja täynnä!
Miten olen kerjännyt en mitenkään jos et osaa lukea ei ole minun ongelma. Seksi ei ole kaikille tärkein asia elämässä.
Täältä, palstalta ja vielä yön väestäkö kuvittelet sen terveen , päihteettömän tasapainoisen ukon itelles vikitteleväs?
Kuvitteletko et unelmies ukko ongitaan täältä?
Minun Hän (vanhempi mies) saisi minut omakseen ja pidettyä ihan omanaan. Eipä tulisi kiinnostamaan edes kukaan muu.
Ennen se olin minä, Harmaahapsi Pekka... nyt taitaa Aitoriitta olla unohtanut minut ja kaipaa jo uutta ukkoa
Joo pittää lähtiä nukkumaan ei tuota kellukkia höpön pöpön. 😂
Kaikkeahan sitä tosiaan mietittyä tulee!
Erään miehen kohdalla mulle tuo sopisi täysin, mä vaan tiedän ettei itse sitä halua, on kertonut
Haluaisin ja voisin olla vaan sun 😉