Nolo tilanne saunassa

Olin kahden tummaihoisen miehen kanssa kerrostaloni saunassa,rakastelimme pukuhuoneen lattialla kolmistaan enkä huomannut kiihkoissani katsoa kelloa,kunnes pukuhuoneen ovi avautui ja naapurin perhe katsoi meidän touhua järkyttyneenä, ja lähti pois.Hiukka nolotti jälkeenpäin,mut Sinkkunaisille sattuu ja tapahtuu.
93510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

oot kattonu liikaa salkkareita,

Äänestä

noin niinku alkuasukas tasolla

Äänestä

Vetikö toinen eturööriin ja toinen persläpeen, noin niinku yhtäaikaa, vai suhmuroiko ne tummaihoset keskenään ja sä koitit lipoo epätoivosena siinä sivussa?

Äänestä

Luuletko että ketää tollaset liklaiset jutut kiinnostaa? Toi on todella oksettavaa... Vai yritätkö ylpeillä jotenkin asialla?

Äänestä

Taitaa neiti kirjoitella fantasioistaan tänne :D

Äänestä
  • Mietin vaan, että tämä kuuluisi enemmän seksi-palstalle (siellä ei taida olla fantasiaosiota ainakaan vielä) tai sitten ajanvietteeseen töppäyksiin. Mutta hän nyt ilmeisesti halusi tuoda päiväunensa julki meille muillekin.

    Ja jos joku nyt syyttää kateudesta, niin en todellakaan ole kateellinen. Suomipoikaa ei mikään voita, ja mieluiten yksi kerrallaan. Taidan olla pelottavan normaali.

    Äänestä

Joo, olet hyväksyttvän trenditietoinen joka makaa tummaihoisten miesten kanssa. Hyvä, voit nyt vaikka palata oikeaan maailmaan ennen kun saat HIVin.

Äänestä

Juu, no kieltämättä teksti ei todellakaan ollut kypsää kirjoittelua, joten kyseessä lienee joko todella lapsellinen nainen, tai todennäköisimmin mies joka provosoi ja kiihoottuu siitä.

Äänestä
  • ..kaks tummaa naista,minä miehenä..ai ai
    ei saa näiltä suomiplösö perseiltä samaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinkku Nainen 34V kirjoitti:

Olin kahden tummaihoisen miehen kanssa kerrostaloni saunassa,rakastelimme pukuhuoneen lattialla kolmistaan enkä huomannut kiihkoissani katsoa kelloa,kunnes pukuhuoneen ovi avautui ja naapurin perhe katsoi meidän touhua järkyttyneenä, ja lähti pois.Hiukka nolotti jälkeenpäin,mut Sinkkunaisille sattuu ja tapahtuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu