telewell tw-ea716 adsl modem&firewall

ostin tuon modeemin ja olen laittanut johdot kiinni laittanu asetuksen oikein mutta netti toimii 20 min sitten se ei enään löydä netti sivuja mikä voisi olla syynä
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suosittelen koittamaan Mozilla Firefox selainta.
Tämä johtuu luultavasti siitä että IE:ssä on
"automaattinen välityspalvelimen haku" käytössä.
IE on muutenkin muinaisantiikkia jolla ei
nykypäivänä tee enää yhtään mitään.
Firefoxin saat osoitteesta "www.mozilla.com"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


okka kirjoitti:

ostin tuon modeemin ja olen laittanut johdot kiinni laittanu asetuksen oikein mutta netti toimii 20 min sitten se ei enään löydä netti sivuja mikä voisi olla syynä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu