Kopiosuojauksen

Kertokaapa helppo ohjelma (tälläsen tumpelonkin käyttää) jolla voi ohittaa osto DVD:n kopiosuojauksen.
71018
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

dvd shrink

Äänestä

98 Win.Siinäkö vika kun en saa ohjelmaa ladattua?

Äänestä
  • http://fin.afterdawn.com/
    Sitten valitset ohjelmat ja sieltä alhaalta video-ohjelmat laatikosta dvd-rippaajat. Siellä on dvd shrink. Ei pitäisi olla esteitä käyttämääsi käyttöjärjestelmään.

    Äänestä

  • tuolta kirjoitti:

    http://fin.afterdawn.com/
    Sitten valitset ohjelmat ja sieltä alhaalta video-ohjelmat laatikosta dvd-rippaajat. Siellä on dvd shrink. Ei pitäisi olla esteitä käyttämääsi käyttöjärjestelmään.

    Kaikkea koitettu.Ilmoittaa: ei osumia.

    Äänestä

Missä tarkoituksessa pitäisi suojaus poistaa.Et puhu
mitään varmuuskopioimisesta johon toi tarjottu shrink on kyllä ihan hyvä ilmainen vaihtoehto.
Pelkkään suojauksen ohitukseen esim.

Ilmainen DVD43 http://www.dvd43.com/

Maksullinen AnyDVD http://www.slysoft.com/en/anydvd.html

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohitus kirjoitti:

Kertokaapa helppo ohjelma (tälläsen tumpelonkin käyttää) jolla voi ohittaa osto DVD:n kopiosuojauksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu