huumeil tai alkoholil? Eiks perjantai oo kiva jos ei oo sekasin päästään?
Miks te haluutte sekottaa päänne
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin.....
Oishan se kiva, jos ois kumppani ja kavereitakin....
Vähän olutta nyt......
<3
Koska toinen vaihtoehto on paska olo ilman iloa ja onnellisuutta. Pakko se on uskoa ettei ilman päihteitä voi olla onnellinen.
En tykkää. En halua.
Tuo ylempi varmaan pitää mua nössönä kun selvästi on joku kovan luokan kokemuksen omaava huumeiden käyttäjä... mutta itse poden juuri kofeiinin vieroitusoireita
Yritin jättää aamukahvin pois aamusta ja juoda vasta iltapäivällä yhden kupin... nyt on julmettu päänsärky sen takia.
Meinasin lähtee hakeen kaupasta lohtu suklaata mutta kello oli 20.40 silloin ja muistin että ei helv. Siellä on nyt se kaljan haku ruuhka jolloin jonoa on jäätelöpakkaseen saakka. En varmaan lähde jonottaan sinne nyt.
Niin.. suklaa on mulle nykyisin se muiden ”kalja”
Olen siitä kai vähän riippuvainen niin kuin kahvistakin. Niillä päätä ”sekoitan” ja vieroitusoireita niistä poden