Finnmarkin leirintäalueet

Matkailuautolla ollaan menossa syyskuun alussa.Nyt olisi hyvä saada tietoa Ifjord camping ja Olderfjord turistsenter leirintäalueiden kunnosta. Noista paikoista ei saa selvää ainakaan niiden esitteiden perusteella. Kerokaapa omat näkemyksenne k.o. paikoista. Kiitoksia jo etukäteen.
1206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miksi mennä leirintäalueelle?Itse oli 3kk reissulla ja en edes matkailuautolla vaan ihan pakulla ja kertaakaan en ollut leirintäalueella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Matkailuautolla ollaan menossa syyskuun alussa.Nyt olisi hyvä saada tietoa Ifjord camping ja Olderfjord turistsenter leirintäalueiden kunnosta. Noista paikoista ei saa selvää ainakaan niiden esitteiden perusteella. Kerokaapa omat näkemyksenne k.o. paikoista. Kiitoksia jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu