Olisi tuossa varastossa 7 kpl Rover 200 Si:n peltivanteita. 14", jako 4x100, keskiön tarkasta mitasta ei ole tietoa, 55 tai 56 mm, ET45. Yhdellä vanteella kulunut kesärengas päällä.
Kaikki vanteet ovat olleet käytössä, ei kieroja eikä mitenkään tölmittyjä.
Mukaan 4 kpl Roverin alkuperäisiä pölykapseleita mutterit (4 x 4).
Myyn mieluusti kaikki kerralla, pois tilaa viemästä varastosta. Hintaa olisi n. 10e / kpl. Myös vaihto on mahdollinen, tai erikseen osto.
Laita sähköpostia osoitteeseen [email protected]
Roverin pyöriä
1
426
Vastaukset 1
- Myytävänä
Vähän lisäystä ja muutosta tuohon edelliseen viestiin:
Myytävänä olisi seuraavanlaista rompetta:
Olisi myynnissä noita Rover 200:sen alkuperäisiä peltivanteita 7 kpl mutterit 16 kpl alkuperäisiä pölykapseleita 4kpl. Vanteissa koko 14", jako 4x100, ET 45 ja keskiö 55 tai 56 mm.
Mieluusti möisin koko satsin kerralla, pois varastosta tilaa viemästä, hintaan 50€ mahdolliset lähetyskulut. Myös tarjouksia otetaan vastaan, ja erikseen myynti mahdollinen.
Lisäksi olisi yksi sarja alumiinivanteiden muttereita myynnissä, 16 kappaletta. Vain pari päivää pitäneet vanteita autossa kiinni, myyn usien aluvanteiden mukana tulleiden muttereiden takia. Ovh 2.50€ / kpl, nyt koko sarja 20€.
Laita sähköpostia osoitteeseen [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711126
- 65916
- 86810
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72747- 46693
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko79641- 62609
- 28595
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35585IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin67581