Roverin pyöriä

Pois varastosta

Olisi tuossa varastossa 7 kpl Rover 200 Si:n peltivanteita. 14", jako 4x100, keskiön tarkasta mitasta ei ole tietoa, 55 tai 56 mm, ET45. Yhdellä vanteella kulunut kesärengas päällä.

Kaikki vanteet ovat olleet käytössä, ei kieroja eikä mitenkään tölmittyjä.

Mukaan 4 kpl Roverin alkuperäisiä pölykapseleita mutterit (4 x 4).

Myyn mieluusti kaikki kerralla, pois tilaa viemästä varastosta. Hintaa olisi n. 10e / kpl. Myös vaihto on mahdollinen, tai erikseen osto.

Laita sähköpostia osoitteeseen [email protected]

1

421

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Myytävänä

      Vähän lisäystä ja muutosta tuohon edelliseen viestiin:

      Myytävänä olisi seuraavanlaista rompetta:

      Olisi myynnissä noita Rover 200:sen alkuperäisiä peltivanteita 7 kpl mutterit 16 kpl alkuperäisiä pölykapseleita 4kpl. Vanteissa koko 14", jako 4x100, ET 45 ja keskiö 55 tai 56 mm.

      Mieluusti möisin koko satsin kerralla, pois varastosta tilaa viemästä, hintaan 50€ mahdolliset lähetyskulut. Myös tarjouksia otetaan vastaan, ja erikseen myynti mahdollinen.

      Lisäksi olisi yksi sarja alumiinivanteiden muttereita myynnissä, 16 kappaletta. Vain pari päivää pitäneet vanteita autossa kiinni, myyn usien aluvanteiden mukana tulleiden muttereiden takia. Ovh 2.50€ / kpl, nyt koko sarja 20€.

      Laita sähköpostia osoitteeseen [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      266
      3348
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      87
      1519
    3. Vältelläänkö me molemmat toisiamme??

      😘
      Ikävä
      66
      1213
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1049
    5. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      55
      1015
    6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      50
      966
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      951
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      42
      797
    9. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      47
      772
    10. Olet hirviö

      Eikä kukaan saa mua muuttamaan mieltäni.
      Ikävä
      113
      726
    Aihe