SURULLINEN

MIKSI KAUPUNGINTALOLLA SURULIPUTUS?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olisikohan joku kuollut? Ihan vaan villi arvaus.

Äänestä
  • Veikko Tikkanen on kuollut.

    Äänestä

Surullista, surullinen paikka Pyhäjärvi. Täällä oli hyvin raskasta, täällä toiminta on on
ollut varmaan raskasta monille .

Äänestä
  • Ei se ole raskasta,jos ajaa raskasta.Tippahommat eli tipanajo on raskasta touhua.Ilman kumia voi nuori nainen tulla raskaaksi.

    Äänestä

Ei Hän mene uskoon. Ei ole edes kirkollisverollinen eikä kuulu kirkkoon. Hokee vain oikeudenkaarta.

Ei onnistunut. Nämä nyt käsitellään oikeudenkaaressa.

Äänestä

Suurin suru on sanaton!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

MIKSI KAUPUNGINTALOLLA SURULIPUTUS?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu