tuntematta suunnatonta vihaa.
En pysty ajatella sekuntiakaan sinua
Anonyymi
29129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Miksi kulta?
Toivottavasti hän ei omisi tällaista viestiä.
Ei ole multa.
Ystävällisin yhteistyöterveisin
Ei ollut Teeltä sit tää!
On on älä huijaa 🧐😂
Ootko ap, ku tiedät ainakin keltä ei ole?
Eipäs ollut!
Miksi haluat pilata T-miehen / naisen elämän? Mitä pahaa hän on sinulle tehnyt? Onko näin, kun sinä et häntä saa, ei saa kukaan muukaan??? Haluat estää ja pilata hänen onnen ja siinä samalla toisen elämän????
Aika kamala viesti.
Ehkä senkin voisi kertoa IRL. Syytetty saisi tilaisuuden puolustautua.
En voi kertoa IRL koska hän vain vääntäisi vitsiä asiasta ja tekisi minusta naurunalaisen.
Hui! Toivottavast tää ei ollut mulle, mut voisi kyllä olla 🤔
Minä en ainakaan vihaa. Olen surullinen.
Jälleen kerran trolli. Satutat vain itseäsi. Et saavuta mitään näin tekemällä. Katso peiliin, sieltä löydät syyllisen. Katso tarkkaan ennen kuin lähdet toisia syyttämään.
Millä tavalla aloituksessa syyllistettiin?
Minä en vihaa ketään, se on turha tunne.
Ei löydy sanoja kuvaamaan sitä vihan määrää mitä tunnen sinua kohtaan.
Niin kauan kuin ajattelet häntä, hän omistaa elämäsi.
Miksi? Kerro mulle.
En ajattele häntä muuta kuin silloin jos näen jonkin asian joka muistuttaa hänestä. Muuten mieleni vaeltaa täysin muualla.
Näyttää siltä, että elämäsi pyörii vain ja ainoastaan hänen ympärillään. Miksi vaivautua muuten kirjoittamaan aiheesta?
Se että hän kerran tulee mieleeni jostain sattuman kautta ja satun kirjoittamaan muutaman sanan hänestä tarkoittaa automaattisesti sitä että koko elämäni pyörii hänen ympärillään? Ahhhh.... palstalogiikkaa.
Miksi hän tulee mieleesi onko hän satuttanut sinua jotenkin?
No logiikkaa tai ei. Mutta ajattelisin että tuollainen määrä vihaa vaikuttaa kyllä jotenkin omaan elämääsi, rajoittaa varmasti hyvien tuntemuksien löytämistä. Jos et joudu häntä enää tapaamaan, niin yritä työstää vihaasi pois. Pitkään jatkuessa vie voimat ja katkeroittaman mielen. Se vaan on fakta.
Mikähän sinunkin päässäsi on vialla kun et ole vuoteen tajunnut etten usko mitään mitä sinä sanot. Pidän kaikkea valheina.
Se on sinun harhasi ja ongelmasi, jos et usko, etkä vaivaudu naamatusten asiaa selvittämään.
Upea ominaisuus miehessä.
Pällikasvatus lähtee kotoa, jos mami on tykännyt toisin, uskotko.
Kerro miksi tunnet vihaa tuntematonta kohtaan?
Johtuuko siitä kun tiedostat alitajuisesti jääväsi, kakkoseksi tämän naisen kanssa?
Jos ajattelemme teoriassa että, teillä olisi jotain tekemistä keskenänne.