Kuka ajoi kissan yli tahallaan??

Otsolan kohdalla joku eläinvihaaja ajoi kissan yli. Tahallan ajoi koska siirtyi vasemmalle ajokaistalle saadaksen sen hengiltä!! Kuskilla oli jonkilaiset haalarit päällään. En uskalla kertoa tarkempaa koska silloin saisin pelätä kissantappajan kostoa! Toivottavasti joku sai sen hullun rekisterinumeron ylös ettei pääse kissantappaja sanomaan enhän se miä vaan joku muu!
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Pörisikö yliajajan pajoputki sillai röpsöttäen?

Äänestä
  • Vaikutti poissaolevalta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vaikutti poissaolevalta.

    Mielenkiintoista, pajoputki vaikutti poissaolevalta...

    Äänestä

  • Palstahullua puristaa, kirjoitusvirheitä tulee. Puristaa, ahdistaa, pitäs päästä taas syyttämään vainonsa kohdetta.

    Äänestä

Ahdistaa, puristaa! Yritän kovasti saada aloitukseni Amiraaliin kahville kutsu vainoni kohde. En saa sitä tänne palstalle jäämään! Pitäisi saada vainot päälle, eikä se nyt onnistu!!!

Äänestä
  • Mahdollisuus parantumiseen annettu. Saapuu vaan Amiraaliin sovittuna ajankohtaja. pallo on annettu rahatukkuun.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mahdollisuus parantumiseen annettu. Saapuu vaan Amiraaliin sovittuna ajankohtaja. pallo on annettu rahatukkuun.

    Ahdistaa, puristaa! Tänään leikin sovintoa, huomenna jatkan perinteisesti.

    Äänestä

  • Onhan se hyvä antaa aina mahdollisuus. Toiset eivät vaan osaa käyttää tilaisuutta hyväkseen huomatakseen sitten jälkeenpäin että olisi pitänyt.

    Äänestä

  • On annettu palstahullulle mahdollisuus saada rauha palstalle ja mahdollisuus lopettaa vainoaminen. Mutta palstahullun kantti ei kestä lopettaa vainoamista, ei voi mitään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onhan se hyvä antaa aina mahdollisuus. Toiset eivät vaan osaa käyttää tilaisuutta hyväkseen huomatakseen sitten jälkeenpäin että olisi pitänyt.

    Onhan se hyvä antaa aina mahdollisuus. Palstahullu ei vaan osaa käyttää tilaisuuttaan hyväksi,huomatakseen jälkeenpäin että olisi kannattanut.

    Äänestä

Oliko kissan tappajalla ruosteiset voimatonkit kattotelineellä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Otsolan kohdalla joku eläinvihaaja ajoi kissan yli. Tahallan ajoi koska siirtyi vasemmalle ajokaistalle saadaksen sen hengiltä!! Kuskilla oli jonkilaiset haalarit päällään. En uskalla kertoa tarkempaa koska silloin saisin pelätä kissantappajan kostoa! Toivottavasti joku sai sen hullun rekisterinumeron ylös ettei pääse kissantappaja sanomaan enhän se miä vaan joku muu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu