Näytönohjaimesta

Toimisko Sims 2 "geforce 440mx" merkkiseltä näytönohjaimella?
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu, pitäisi toimia. Minulla on myös nvidia geforce 4mx 440 näytönohjain (toivottavasti tarkoitit samaa, kun tuo kirjoittamasi nimi näyttää hieman keskeneräiseltä) ja hyvin on pelittäny. Ainoa ongelma vaan on, että ne välivideot ei näy, esim, kun lapsi syntyy jne. No onneks oon nähny niitä kamun pelissä.

Äänestä
  • Mun kamulla on tuo näytän ohjain [Ekassa viestissä] niin sillä toimii ihan hyvin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonsikki kirjoitti:

Toimisko Sims 2 "geforce 440mx" merkkiseltä näytönohjaimella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu