Äiti haukkui tytärtään ympäri kylää, koska tytär oli joutunut hoitoon.
Vastaukset 7
- Anonyymi
Ja pointtisi tämän topikin avaamiseen oli...?
- Anonyymi
Kunhan kerroin asiasta. Äläkä sinä kultapieni lue tätä palstaa, jos se ottaa koville.
- Anonyymi
juoruaminen.....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kunhan kerroin asiasta. Äläkä sinä kultapieni lue tätä palstaa, jos se ottaa koville.
Onpa ollut typerä teko äidiltä ja typerä teko myös tältä juorukellolta!
- Anonyymi
Muistan ehkä tapauksen. Tyttäreltä meni maine ja mielenterveys, kun äiti-matroona osasi niin hyvin valehdella ja vedättää ihmisiä.. vaan eipä niistä kumpikaan ole asunut Juvalla enää vuosiin. Enkä ihmettele!!
- Anonyymi
Säälitti ne naikkoset, koko perhe.
- Anonyymi
Tytöllä oli sentään ruokaa. Yksi takki, yhdet farkut, yhdet kengät ja monta isää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851335
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351061Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19865Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154695Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13680- 46659
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13637Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja185631- 33550
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39538