kajakkiasiaa

mitenkä paljon kannattaa maksaa käytetystä?
Onko Uudellamaalla hyviä liikkeitä,mitkä niitä
myy?.Mitä tulisi ottaa huomioon kajakkia valites-
sa?.
1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos et ole ennen melonut ja vaikka olsitkin, niin kannattaa
ottaa yhteyttä Helsingin merimelojiin.
Siellä voi kokeilla kajakkeja ja saa alennusta tiettyihin firmoihin.

Kajakkeja on niin monenlaisia ja sieltä jos mistä löytyy tietoa melomisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plumpsplumps kirjoitti:

mitenkä paljon kannattaa maksaa käytetystä?
Onko Uudellamaalla hyviä liikkeitä,mitkä niitä
myy?.Mitä tulisi ottaa huomioon kajakkia valites-
sa?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu