Juu elikkä oon viel 14 ja koht ois sit ikää ajaa. Oon tossa miettiny että pitäiskö ajaa tolla skoballa (piaggio fly) vai et pitäskö myydä se ja ostaa esim manki tai pv, olen niin lyhyt nii ei jalat yltä maahan missää derbissä. Pelkään et kaverit nauraa mulle.
Sopiiko skootteri pojalle
4
241
Vastaukset
- Anonyymi
Älä helvetissä hyvä herra aja skootterilla, vittu melkee yhtä lesta vehkeitä ku mautot
- Anonyymi
suzuki pv llä eikä honda monkeyllä saa sitten kyydittää tyttöystävää, tai poikaystävää. Yksinäisten syrjään vetäytyvien jannujen vehkeitä ovat muut kuin skootterit ja endurot. Piaggio Fly on parhaimpia skoottereita, en käsitä miksi joku edes miettii sellaisesta luopumista 14 vuotiaana.
Skobapoika kirjoitti:
Ei mulla mitää tyttöystävää ole mutta kiitos kommentista
Minullakin oli skootteri kun olin 15v, eli kehtaa sillä ajaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541698- 141510
- 821383
- 1741376
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3021306- 181239
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98965Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61948Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33923- 347845