Osaako kukaan sanoa, miksi kissa vonkaa koko ajan ruokaa?
Vaikka olisi juuri 15min. sitten syönyt, niin istuu taas ruokakupin vieressä. Toinen kissa ei tätä tee. Onko vain ahmatti luonnostaan?
Kissa itkee ruokaa
8
154
Vastaukset
- Anonyymi
Käytä kissaa lääkärillä.
- Anonyymi
Ja miksihän??
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja miksihän??
Piikillä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Piikillä
Mene itse piikille.
- Anonyymi
Onko kissalla madotukset kunnossa?
- Anonyymi
Ei kissalla matoja ole. Tämä naukuja on aina ollut syöppö. Sinänsä kyllä tietysti hyvä, että ruoka maistuu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kissalla matoja ole. Tämä naukuja on aina ollut syöppö. Sinänsä kyllä tietysti hyvä, että ruoka maistuu.
Ehkä sillä on tylsää,keksi virikkeitä ja leikitä.
- Anonyymi
Dementia? Edesmennyt kissani rupesi 12 vuotiaana välillä unohtelemaan... se saattoi eksyä kotiparvekkeelle, ja huusi hämmentyneenä apua, kun ei osannut enää sisälle avoimesta ovesta. Se saattoi syödä kunnolla, ja olla vartin päästä maukumassa ruokaa. se myös säännönmukaisesti pesi itsestään enää vain tietyt alueet, muu osa turkista piti puhdistaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768