Moikka, tarvitsen todella yksinkertaisen "kotisivun", tarkoituksena laittaa joitain linkkejä ja kuvia, joista pääsee paikkaan X. Paljonko maksaa kuukaudessa vai miten se maksu menee ja pääte olisi oltava .com kiitos asiallisista vastauksista. En tarvitse mitään hienouksia, vaan jonkunlaisen kotisivutilan jonne laittaa muutamat kuvat ja linkit. Mikä olisi luotettava ja eikai tuollainen paljoa maksa? Miten pääsen alkuun?
Todella simppeli kotisivu
5
195
Vastaukset
- Anonyymi
Google Sites
- Anonyymi
Minä tarkistin sinun kuuluvan Elisan huippunopean laajakaistan piiriin. Palvelun kylkiäisenä saat kotisivutilaa, jonne voikin tehdä pelkästään niitä simppeleitä kotisivuja. *.COM domainia tuskin ilmaiseksi mistään saa, mutta *.TK domain kyllä saa ja palveluusi kuuluvan *.fi päätteen myös.
- Anonyymi
tästä linkistä https://www.bluehost.com/track/qsplit/
€2.67/kuukausi nettisivut ei ole minun mielestä ainakaan liian kallis - Anonyymi
Ainakin ubuntusa omalta koneelta voi jakaa nettiin päin mitä ikinä haluaa ja kaikki onnistuu ilmaiseksi. Ei ole sidonnainen mihinkään palveluun.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746304MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415368Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.604245NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734102Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja653870Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.691157- 49941
- 260849
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?29797Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62791