Juha kaipaan sua.

Siitä on jonkun aikaa, ku ollaan nähty. Ei kuitenkaan liian kauan. Muistatko koska viimein?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikset itse sano omaa nimeäsi?Sivusta ei J

Äänestä

16:pvä ja perjantai taisi olla, että vilauksen näin sinusta.

Äänestä
  • Näkikö mieskin sut? Mitä teit

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Näkikö mieskin sut? Mitä teit

    Olen mies:D..Näin naisen..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siitä on jonkun aikaa, ku ollaan nähty. Ei kuitenkaan liian kauan. Muistatko koska viimein?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu