Jos tänään näkisin sinut

tänään aamusta 9 :ltä näkisin sinut nainen
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaupalla voit nähdä :)

Äänestä
  • Ei tuollaista. Ulkona minut voi silloin nähdä

    Äänestä

  • Kuka v*ttu menee su-aamuna kauppaan klo 9? Joku loiventavaa hakeva haiseva kaljasieppo! Parempi ette nähdä.

    Äänestä

Nukun vielä...

Äänestä
  • Et voi, tai sitten sinulla automaattinen kirjoitus tänne. Onhan tässä vielä päivää.

    Äänestä

Mä lähden iltapäivällä uimaan tuu sinne. Saisit näyttää mulle uimahypyt 😘 No jos et tänään niin joskus haluun nähdä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tänään aamusta 9 :ltä näkisin sinut nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu