Keskustahotellit.

Moi.
Olisiko suositeltavaa hotellia mahdollisimman keskustasta. Jotain muuta kuin näitä luksushotelleja että tavallisellakin kukkarolla pääsee matkaan. Siisti ja ok, sekä metrokin kohtuulähellä ois kiva, kyrilliset kirjaimet kai ois osattava, muuten ei taida metrossa osata perille? Kiitoksia.
4567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Komsomolskaja hotelli muistaakseni oli ihan kohtuuhintainen kun viimeksi yövyin Pietarissa.
Hotelli sijaitsee moskovan aseman lähellä, tien toisella puolella asemasta katsellen. Ainakin palvelu oli niin hyvää että tytötkin osasivat tulla pyytämättä koputtelemaan oveen ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pietariin katseleen. kirjoitti:

Moi.
Olisiko suositeltavaa hotellia mahdollisimman keskustasta. Jotain muuta kuin näitä luksushotelleja että tavallisellakin kukkarolla pääsee matkaan. Siisti ja ok, sekä metrokin kohtuulähellä ois kiva, kyrilliset kirjaimet kai ois osattava, muuten ei taida metrossa osata perille? Kiitoksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu