Tuulilasin pyyhkimet tärrää

Sulkia on kokeiltu eri merkkisiä. Voiko syy olla varsissa.
5173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Syy on varsissa ja lähinnä niiden asennosta.

Äänestä

Lasipinnoitteet tekee tuota, ootko varma ettei tuulilasia pinnoitettu? Esim edellinen omistaja.

Äänestä

Väljä mekanismi vipu varsi tekniikassa?

Äänestä

Okei, autoni on 20 v vanha, voinko ostaa siihen samanlaiset hienot varret kuin uusissa autoissa on vai varaosista samanlaiset paskat mitkä siinä nyt on?

Äänestä
  • Voit vääntää varsia niin, että ne ei tärisee. Ei niitä tarvitse uusia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sulkia on kokeiltu eri merkkisiä. Voiko syy olla varsissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu