Meni kuppi nurin niin sanotusti.
Miten mä voin pitää niin paljon ihmisestä josta en tykkää.
En tajuu.
Miten mä voin pitää niin paljon ihmisestä josta en tykkää.
En tajuu.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mulla on sama ongelma. Ihme törppö ja silti aivan liian ihana.
Siis massiivisen rasistinen takakiree juntti ja toisaalta herkkä, kaunissieluinen runoilijapoika.
En tiiä mikä on kuorta ja mikä maltoa mut sen tiedän että vetovoima silti on valtava.
Ihan ymmärrettävää. Esimerkiksi työkaverista voi pitää, mutta ei siitä tykätä romantiikkaa ajatellen.
Amo on jyvällä.
Enhän se ole minä?
Kylläpä helpotti kun pistin pahintani ja urpoilu loppui siihen. Nyt ei tartte sietää #metoo -tyyppistä matskua eikä keskellä yötä heittää puhelinta seinälle kun siihen paukkuu jatkuvalla syötöllä dataa niin ettei pysty ite viestittelemään mihinkään.
Pian varmasti surettaa mutta se on sitten sen ajan murhe.
😂 Mitä ihmeen #metoo- dataa. Selvennä. Toiseksi eikö kannata hiljentää ja ignoorata jos vatuttaa.. MITÄ se tänne kitiseminen auttaa, sano suoraan ihmiselle jos on pokkaa?
Mä en ymmärrä mikä tässä on hauskaa?
#Metoo -data on sellasta hähmäistä kähmintää ja seksuaaliviritteistä häiriköintiä - sisältäen useita lopettamispyyntöjä suoraan lähettäjälle. Ei blokkaaminen tehoa sellaseen joka on puolet ajasta asiallinen. Jos tietäisin millon mitäkin, blokkailisin tietty aina revarefluksipäivinä.
Tänne kannattaa ehdottomasti kitistä kun viestien lähettäjä on täällä. Ja saa tänne mun käsittääkseni kitistä muussakin tapauksessa.
No oot kyllä huono Internetin käyttäjä jos et saa blokattua tommosta älykääpiötä. Tai ehkä se ei olekaan seksuaalisviritteistä. Luulet vaan olevasi niin kovin kiinnostava.
Se vaan härnää JOS NYT MUKA olet pyytänyt lopettamaan.
Haluaa ärsyttää. Riippuu onko kysessä ukko vai akka.
No tämäkin tuli läpikäytyä.