Meni kuppi nurin niin sanotusti.
Miten mä voin pitää niin paljon ihmisestä josta en tykkää.
En tajuu.
En tykkää yhtään
9
75
Vastaukset
Mulla on sama ongelma. Ihme törppö ja silti aivan liian ihana.
Siis massiivisen rasistinen takakiree juntti ja toisaalta herkkä, kaunissieluinen runoilijapoika.
En tiiä mikä on kuorta ja mikä maltoa mut sen tiedän että vetovoima silti on valtava.- Anonyymi
Ihan ymmärrettävää. Esimerkiksi työkaverista voi pitää, mutta ei siitä tykätä romantiikkaa ajatellen.
- Anonyymi
Amo on jyvällä.
- Anonyymi
Enhän se ole minä?
- Anonyymi
Kylläpä helpotti kun pistin pahintani ja urpoilu loppui siihen. Nyt ei tartte sietää #metoo -tyyppistä matskua eikä keskellä yötä heittää puhelinta seinälle kun siihen paukkuu jatkuvalla syötöllä dataa niin ettei pysty ite viestittelemään mihinkään.
Pian varmasti surettaa mutta se on sitten sen ajan murhe.- Anonyymi
😂 Mitä ihmeen #metoo- dataa. Selvennä. Toiseksi eikö kannata hiljentää ja ignoorata jos vatuttaa.. MITÄ se tänne kitiseminen auttaa, sano suoraan ihmiselle jos on pokkaa?
- Anonyymi
Mä en ymmärrä mikä tässä on hauskaa?
#Metoo -data on sellasta hähmäistä kähmintää ja seksuaaliviritteistä häiriköintiä - sisältäen useita lopettamispyyntöjä suoraan lähettäjälle. Ei blokkaaminen tehoa sellaseen joka on puolet ajasta asiallinen. Jos tietäisin millon mitäkin, blokkailisin tietty aina revarefluksipäivinä.
Tänne kannattaa ehdottomasti kitistä kun viestien lähettäjä on täällä. Ja saa tänne mun käsittääkseni kitistä muussakin tapauksessa. - Anonyymi
No oot kyllä huono Internetin käyttäjä jos et saa blokattua tommosta älykääpiötä. Tai ehkä se ei olekaan seksuaalisviritteistä. Luulet vaan olevasi niin kovin kiinnostava.
Se vaan härnää JOS NYT MUKA olet pyytänyt lopettamaan.
Haluaa ärsyttää. Riippuu onko kysessä ukko vai akka. Anonyymi kirjoitti:
No oot kyllä huono Internetin käyttäjä jos et saa blokattua tommosta älykääpiötä. Tai ehkä se ei olekaan seksuaalisviritteistä. Luulet vaan olevasi niin kovin kiinnostava.
Se vaan härnää JOS NYT MUKA olet pyytänyt lopettamaan.
Haluaa ärsyttää. Riippuu onko kysessä ukko vai akka.No tämäkin tuli läpikäytyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2432142- 1891634
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647