kokemuksia suutinsarjoista??

eli oon pistämässä dynojetin satsia suitsaan niin onko kokemusta mitä vaikuttaa ja kuin pelaa?? tulee myös vapaavirtaussuodatin ja slipari.
2706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No vaikuttaahan ne ja paljonki mut et sä saa niitä itte säädettyä, kandee viedä penkkiin säädettäväksi.

Äänestä

Vapaavirtaussuodatin? Meinaatko jättää ilmanputsarin pois? Se on ainoa tapa antaa koneen hengittää vapaasti. Samalla koneen käyttöikä laskee ja niin voi käydä myös tehojen, riippuen kuinka imupuoli on suunniteltu tehtaalla toimivaksi. Vielä kun pilaat pakopuolen toiminnan niin aina "paranee..."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikku bandit kirjoitti:

eli oon pistämässä dynojetin satsia suitsaan niin onko kokemusta mitä vaikuttaa ja kuin pelaa?? tulee myös vapaavirtaussuodatin ja slipari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu