ja ehdotin heille, että laittakaa tänne pakollinen rekatulla nimmarilla kirjoittaminen. Vastasivat että asia viedään suunnitteluun, joten katsotaan mitä tapahtuu.
Oman nimen pakollinen käyttö sopisi myös.
Olin suoraan yhteydessä S24:n
8
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ei haittaisi yhtään.
- Anonyymi
Haluaako kieliaktiivit aloittaa henkilökohtaiset ajojahdit? Haiskahtaa siltä hieman? Tähän asti on toivotettu ruotsinkielisille menolippua Ruotsiin, pitää kai saada mahdollisuus konkreettisiin toimenpiteisiinkin? Osoitetiedot selville jne.?
- Anonyymi
Kuka tosiaan laittaisi nimensä näkyville tällaisella sekopalstalla...
En tajua mitä sillä saavutetaan.
Nimimerkki on täällä tarpeellinen vain ettei tarvitse joka kerta todistaa spammipotille olevansa ei-bot.
S24 kokee kaiketi olevansa maan suuri keskustelufoorumi.
Omalla nimellään kirjoittelupakko romuttaisi tämän statuksen noin 2 viikossa.
Mainostulot tippuisivat ja Alleria ei auttaisi edes Aalto-Setälän levein ylihymy.- Anonyymi
Se mikä huvittaa on se, että nämä svegot täällä eivät uskalla käyttää edes sitä rekattua nimmariaan, vaikka sellainen heillä on.
- Anonyymi
Jos tulee rekkari nii sithän tänne jää hönöt yksinään. Ihan sama es Hommas on terävää kieliläppää 😝
- Anonyymi
Rekatun nimmarin pakollinen käyttö pitäisi ainakin tulla, olisi ihan hyvä juttu.
Täällähän selvästi näkee, että nämä pari kolme surua ovat pelkkiä häiriköitä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html514287Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2424092Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1363188Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat193151Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis653024Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos752809Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1002495Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana1322213- 472072
- 241790