kaikkiiin tohjota malleihin?
Joko huuveriturbon saa
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
ei valmiina mutta tee ite
Melun, ruosteen ja surkeuden saa vakiona.
Kohta saa. Tosin EU on rajoittanut huuveriturpon 900 wattiin. Eli tehonlisäystä ko. turpiinilla saa olla max 0,9 kw. Muuten tulee meppi ja sanoo soo soo.
Tulee myös kumimoottorilla buustattuna. Toisin sanoen kumiahtimella. Varustetasosta riippuen 4- 6- tai 8- lapasella ropellilla. Kuminauhana on käytetty kortonki. Kiertotaloutta parhaimmillaan. Ja valmiiksi voideltua vieläpä.
Taas kerran skeidaansa pettyneet hönöt antavat kaikkensa keskustelun aikaansaamiseksi... todella älykästä tarinaa...hohhoijaa.
Kiristääkö perärustinkia?
No mikä on? Eikö tojo kulje vai mistä kenkä puristaa?
Miks tojokuskit on aina niin tosikkoja? Eiks elämän pitäs olla helppoo ja huoletonta japanilaisella laatuautolla?
Älä nyt. Heille elämän ainoa sisältö on että menee suoraan huollosta leimasta läpi kun mittarissa on 60tkm.