et kekä BB-eukkosista on kuumin sänky seura??
Voisitko sää trölli vastaa
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mira
Säähä epeli oot kun blondin valkkasit! Mää luulin et käyt kuumana punapäihin!!
Ai teko puna? 🤭
Katoin eilen vaan hetken avausjaksossa ja huomasin, että onkin taas jo menossa. En tosiaankaan aio alkaa seuraamaan noita tyyppejä, kun ei vaan kiinnosta tuollainen teiniohjelma.
Kaksi asukasta erottui positiivisesti ja toivottavasti jompi kumpi näistä voittaisi. Suosikkejani ovat olemuksensa ja elämän arvojensa vuoksi Timo ja Helmeri. Kolmantena voisi olla se neljättä tutkintoa oikiksessa opiskeleva mies.
Höpö höpö
Toi. BB Ville edustaa just sitä rasittavaa uskovaisten tapaa kun koko ajan käännyttää muita uskoon ja muuta ei osaa puhua kuin Jumalasta.
Sitten tuo keviniä kohtaan oleva tuomitseminen. Uskovaiset on ahdasmielisiä homojen ja transujen syrjijiä. Sen lisäksi tuo on vääräoppinen uskon haara. Varmaan on helluntai uskovainen
Raamattu sanoo ettei jumalaa saisi pilkata testaamalla jumalan voimaa yrittämällä parantaa muita