Näiiirn, Puolahan hesalaane pelastraa merehen.

Samaha paskaaminehen ko hesas.

Puolassa pimitettiin ympäristö­turma: jätevettä valui jokeen yli 3 000 litraa sekunnissa – WWF:n asiantuntija huolissaan Itämerestä

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006226728.html
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suomessa vaietaan jopa jätevesimäärät....hyshys

Äänestä
  • Tarkootin siis hesassa. Sielhä on 50 viemäriputkee suorahan mereen.

    Äänestä

Rivoo paskomista kaupungeill.

Äänestä

Ainakin Helsingissä ja, jos jossain niin siellä se pahiten Suomessa ilmenee.

Äänestä

hudsj dsls slsöosdölsömlslöslössds

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Samaha paskaaminehen ko hesas.

Puolassa pimitettiin ympäristö­turma: jätevettä valui jokeen yli 3 000 litraa sekunnissa – WWF:n asiantuntija huolissaan Itämerestä

https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006226728.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu