Hervanta/Tampere

Kertokaa mulle Hervannan kaduista. Tai Tampereen yleensäkin.
1192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lietsussa ainakin suht rauhallista,kai täälöäkin jotain narkkitaloja on mutta itse viihdyn hyvin. Lietsunkulmalla saattaa viikoloppusi olla vähä kyseenalaista porukkaa. Hervannasta tiedän sen verran että siellä asuu paljon opiskelijoita, vissii seki rauhottunut paljon. Keskusta on rauhattominta joka on ihan normaalia, uusnatsit ja narkomaanit vetelee siä omia spedeilyjään aamusta iltaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kertokaa mulle Hervannan kaduista. Tai Tampereen yleensäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu