Urheilu bilg

Virtasalmen ampumahiihtäjä on kun ohi ammunta on hyvä
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huonoin ampuja on viimeksi 9ohi

Äänestä

Ihmettelen kuinka voi ampumahiihtäjä joka hiihtää pyssy selässä, voi hävitä hiihdon edellä hiihtäjälle!

Äänestä
  • Virtasalmi on niin

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Virtasalmi on niin

    Et tainnut ymmärtää!

    Äänestä

  • Et ymmärtänyt

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Et ymmärtänyt

    Et ymmärtänyt

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Virtasalmen ampumahiihtäjä on kun ohi ammunta on hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu