Kiinostaisi tietää onko miten toiminut? Onko ollut vikoja. Kannattaako ostaa skoda? Merkkihän ei oikeen herätä tunteita mutta ihan käyttöautoa etsinkin.
Uusi superb kokemuksia
10
72
Vastaukset
- Anonyymi
Hyviä ja toimivia ovat.
- Anonyymi
Meidän perheeseen tulee skoda magazine näköjään kun satuin vaihtamaan hetki sitten uuteen mersuun. Veho myy myös skodaa niin postiin oli tullut sitten tälläistä postia. Poikani on 9v ja tykkää kovasti autoista, varsinkin nopeista autoista. Hän on nyt 3 luokalla ja näin äsken töistä tullessani skoda lehden pöydällä taas. Siihen on tuon kannessa olevan uuden suberbin päälle piirrelty kuvioita jotka kuvaa kakkapökälettä. Ja tuossa ylempänä jossa on helsingin taivasta niin siinä lukee seuraavat sanat ”paskakärry” ”paska””paska””paska”. ”Paskaväri” ”haiseva” ”paskamoottori” ”paskamerkki”
Totuus tulee lapsen suusta eikö?- Anonyymi
Ja tuolla oksennuksellako elät loppuillan??
Keksi jo jotain parempaa, tuo on niin nolon tyhmä juttu. - Anonyymi
Mahtaa vehossa harmittaa kun joutuivat luopumaan volumituotteesta, Skodasta.
- Anonyymi
Uusi Skoda Suberb.
Aivan varmasti kaikkien aikojen paras Skoda.
Laatuauto vielä hyvin edulliseen hintaan.
Tästä ei enää auto paljoa paremmaksi voi tulla.- Anonyymi
Kaikkien aikojen vitsi.
- Anonyymi
Oma kokemukseni on se, että kun ihmettelin konepeltiin tullutta kohoumaa ja avasin luulun, niin sehän oli öljytikku, joka oli pompsahtanut ulos.
Maali oli halkeillut ja pieni pintaruoste vaivaa. Mutta sehän on vaan skoda.- Anonyymi
Myydyin malli on Skoda Vaan.
Osta toki skooda niin tulee korjaamot tutuiksi. Kanta-asiakkaana saat varmasti alennusta.
- Anonyymi
Tuo ensimmäinen kysymyksesi kuvastaa kaalisi toimintaa, vai?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733121
- 602854
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322405- 802246
- 602063
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171577Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301420Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351408