Tarkoitus on asentaa ainakin 5-8 vanhaan autoon Xenonit.
Olisiko kiinassa halvalla.
H7 halokeenipolttimon halogeenipolttimoiden vaihtamiseksi xenonpolttimoihin.
Xenon-muutossarja halvalla ,istä
3
82
Vastaukset
- Anonyymi
7 vuotta sitten laitoin vanhaan koslaan xenonit, halvat on ,27 euroa maksoin ja valoa riittää vaikka sataa ja tie on musta ja märkää.
Naapurilla 5v sitten uus vokkelo ja ihmetteli miten kirkkaat mulla voi olla valot vanhassa koslassa...kaikea se kateus teettää. - Anonyymi
Katsastajasetä ei tykkää. Tuli hylkäys.
- Anonyymi
Huokaus, vieläkö joku jaksaa viritellä xenoneita näin led-aikakaudella?
Muutossarjat ovat sellaista Kiinan kuraa, että vuosien saatossa saa vaihtaa kaikki osat ainakin kerran tai kaksi. Valossa on värinää ja kaikki näyttää sellaiselta harmaalta. Ja pitää repiä katsastuksen ajaksi pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611654IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597926Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut922920Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982238Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1522168Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81636- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin531084Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782