miksi ihmiset toivoo mulle pahaa

Anonyymi

minkätakia ihmiset toivoo että skitsofreenikkojen pitäis syödä omaa paskaa ja kuolla siihen. miksi he vihaavat skitsofreenikkoa niin paljon jota eivät edes diagnoosia enempää tunne. säälimätöntä ja vielä nöyryyttävä tapa kuolla omaan paskaan tukehtuen ja sitä mässyttäen pakotettuna!

3

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kai puhut vaan vertauskuvallisesti. Eihän "s " näy edes päälle päin. Itse synnyin heiveröisenä ja kasvoista epämuodostuneena. Isänikin kohteli minuu huonommin kuin virheetöntä veljeäni.
      Isäni oli jo vanha kun menin käymään syntymäkodissani. Sanoin että täällä tulee mieleen liikaa ikäviä muistoja. Pahakseen hän sen otti. Sodat ja kova siviilityö hänet kulutti ennen aikojaan pois.
      - nujerrettu kyyssä

      • Anonyymi

        no hyi vittu!


    • Anonyymi

      Minä en tiedä, mutta mulle ne kans toivoo pahaa. Mullakin skitsofrenia. Eivät vastaa viesteihinkään enää.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      225
      7540
    2. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      45
      4970
    3. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4772
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      75
      3428
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      2015
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      30
      1880
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      31
      1829
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      44
      1677
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      37
      1609
    10. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      148
      1347
    Aihe