Törppö kävi vissiin lomailun välissä katsomassa poikaansa, jonka huoltajuus on yksinomaan isällä ja poika ei ehkä tunnistanut enään etä-äitiään. Seiskassa mietitään, että rallikuskin kanssa olisi ryppyjä rakkaudessa, ehei kyllä se rahareikänä jatkaa, jos taaloja piisaa rallikuskilla. Lopeta jo Maisuli noi joukkosäälipostaukset.
Maisukki surullisena
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
oisko tekokynsi katkennut...jokaisellehan joskus niin käy.....
Jari-Matti herännyt ja ero. So simple!
Oisko äijä herännyt todellisuuteen seksikoomasta....
Tietävämmät kertoivat, että ero J-M:stä.
Mutta odotettavaahan tuo oli. Feikkiä koko suhde.
Ja taas oli seiskan jutussa uusi ammatti. Muija on käynyt pikapikaa jo sairaanhoitajaksi, mistä näitä pikakirjekursseja voi ostaa???
Ennen kysyttiin jopa naapureilta sairaanhoitokouluun hakevan moraalista. Mitähän vastaisi koko Suomen kansa, kun kysyttäisiin mielipidettä Maisa Torpan moraalista??
Maisalla on jännä toi ammatti. Opiskeli samaan aikaan lähi ja sairaanhoitajaksi , vaikka sairaanhoito opiskelut edellyttää lukion tai ammattikoulun käymistä ja Maisalla ei ole muuta kuin peruskoulu käyty. Missähän tuollaisen kaksoistutkinnon voi Suomessa suorittaa? Ois kiva tietää mistä koulusta Maisa oikein valmistui. Maisaa ei muuten löydy julki terhikin rekisteristä eikä löydy muuten koulujenkaan listoilta. Väylä-opinnoista pääsee kursseille joiden kautta voi tutustua eri AMK ammateihin ja valmentua niihin ja saada lisää osaamista, eli et ole saanut virallista opiskelupaikkaa .
MItähän muuten Maisan iholle on tuossa kuvassa tapahtunut? Onko hän nukahtanut solariumiin?
Hän on niin allapäin koska ei haluaisi olla julkisuudessa. Hän haluaisi tehdä rauhassa koulutuksiaan vastaavia töitä.
Olisi niin odotettu ero.
Jääkiekkoilijat ovat aika tyhjäpäitä, muttei edes he ole niin tyhmiä, että kelpuuttavat tuollaisen naisen puolisoksi.
Sitten on tämä yksi rallikuski, jolle nykyään nauraa aidantolpatkin 😆.