Moi,
onko kellaan tietoa kamppailulajista, jossa olisi Helsingissä/ Espoossa aikaisia/ myöhäisiä treenejä, siis n. klo 7-8 arkiaamuisin tai sitten joskus 8 jälkeen illalla?
Olen joskus nuorempana treennanu karatea ja taekwondoa, nyt kiinnostaisi ehkä jopa enemmän laji jossa myös mattotekniikoita, esim jujutsu, miksei judokin.
duuni lapset lasten harrastukset vaan asettavat rajoitteensa omien harrastusten ajoitukselle...
Kaikista vinkeistä kiitollinen.
Aamu/ myöhäisiltatreenejä?
takaisin kondikseen...
1
506
Vastaukset
- rättipainija
Brasilian Jiu-Jitsu harjoituksia löytyy aamuisin muistaakseni ainakin Alliance Helsingistä osoitteesta:
http://www.alliancehelsinki.com
Takadolla(Espoossa) on ilmeisesti nykyään BJJ treenejä päivälläkin, aamuista en ole varma. Kannattaa kuitenkin tiedustella:
http://www.jujutsuliitto.fi/takado/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433483- 362084
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301789- 161557
- 231528
- 101440
- 241397
- 141257
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781185- 221132